Zmiana skórna na wzgórku łonowym

Witam, Mam taki problem, iż na wzgórku łonowym zrobiła mi się zmiana skórna. Na początku tylko swędziało, później pojawiła się coś co wyglądało jak grzyb. Zastosowałam więc maść pimafucort. Pomogło, lecz teraz w dwóch innych miejscach na wzgórku łonowym pojawiło się swędzenie i ta sama zmiana skórna. Bardzo proszę o radę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże grzybicze. Nie można wykluczyć innej przyczyny powstania zmiany. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa lub dermatologa, który wdroży odpowiednie leczenie.