Zmiana skórna pod pachą

Witam serdecznie! Mam od jakiegoś czasu skórną zmianę, o którą chciałabym zapytać. Zmiana znajduje się po pachą. Jest to ciemniejsza niż skóra plamka, która na początku się lekko łuszczyła. Teraz jest gładka, wygląda jak blizna, trochę się powiększyła i wciąż lekko łuszczy się na jej brzegu. Bardzo proszę o sugestię o to może być i czy powody do zmartwienia? Do dermatologa już się zapisałam, ale niestety termin wizyty mam dopiero za miesiąc, a zaczynam się niepokoić, że to nie znika....

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji bez oceny wizualnej nie można zbyt wiele powiedzieć. Może być to znamię barwnikowe lub ognisko infekcji grzybiczej.