Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiana skórna w obrębie nogi u 26-letniej osoby

Witam Na nodze mam takie coś (zdjęcia - http://tiny.pl/gxfvh) Opis zdjęć mówi kiedy były one wykonane. W szpitalu w niedziele wieczorem dostałem Flucinar, Telfast i Solutab + zastrzyk jakiś. Opuchlizna zeszła. Biorę leki, dzień później (pn) popołudniu zażyłem, że to idzie wyżej i zrobiło się lekko siniawe (opuchlizna lekka). Ponad to na drugiej nodze także zaczynają się robić swędzące bomble jak przy ukąszeniu, ale nic mnie nie ugryzło. Dziś (pn ok. 17:00) dermatolog dał Belogent. Co to jest ??
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Zmiana może mieć charakter alergiczny na co wskazują również leki stosowane w szpitalu. Możłiwe, że dosżło do nadkażenia dlatego lek belogent (antybiotyk). Niestety w dermatologii często mimo podejrzenia nie do końca udaje się ustalić jednoznacznie przyczynę zmian skórnych. Często jednak udaje się je leczyć empirycznie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety