Zmiana skórna w obrębie policzka u 31-letniej osoby

Witam,od kwietnia próbuję uporać się ze zmianą skórną na lewym policzku.Na początku leczenia był zastosowany augumentin- 2opakowania,następnie erythromycinum-3opakowania oraz maść bactroban,później bactrim-1opakowani,następnie tarivid 200- 2opak, Po tych lekach zrobiłam wymaz na którym wyszło-stapylococcus haemolyticus-zastosowano leczenie w postaci antybiotyku w tabletkach Syntarpen500-biorę go od tygodnia i nadal nie ma poprawy,W jaki sposób mogę kontynuować leczenie b by było skuteczne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.