Zmiana struktury włosów a odpowiednia pielęgnacja

Zmiana struktury włosów Dzień dobry, jestem blondynką, ale ostatnio na głowie znajduję mnóstwo grubych, czarnych włosów, o nierównej strukturze. Włosy te są matowe i szorstkie, nie da się niczym ich wygładzić, na pewno też nie wynika to z braku pielęgnacji. Co może być przyczyną? Jak sobie z tym radzić?

Aleksander Ropielewski

Należy poszukać przyczyny i zastosować odpowiednie leczenia. Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne lub niedobory witaminowe lub też choroba ogólnoustrojowa.