Zmiana tabletek antykoncepcyjnych a ból piersi i wydzielina z pochwy

z 26 na 27 października kochałam sie ze swoim chłopakiem z prezerwatywa, plus biore tabletki vibin w tym czasie miałam 7 dni przerwy prezerwatywa chyba sie nie zsunęła w październiku zmieniałam tabletki z midiany na vibin i te nowe wzięłam po 7 d przerwy a nie z dniem plamienia więc nie wiem czy w tej 7 d przerwie pod koniec paźdz. byłam chroniona przed ciaza? teraz jest listopad a ja po chyba owulacji czuje sie dziwnie bola mnie piersi i mam caly czas biały słuz z pochwy zaschnie jest zółty

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podczas siedmiodniowej przerwy ochrona przed ciążą została zachowana. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy, który po takim czasie od stosunku powinien być już wiarygodny.