Zmiana tabletek antykoncepcyjnych a ochrona przed ciążą

Witam, w zeszłym miesiącu zaczęłam stosowanie tabletek antykoncepcyjnych belara. Tabletkę wzięłam 1 dnia potencjalnego okresu(wystąpił 8 dni przed terminem). Krwawienie zatrzymało się na 1 dzień potem wróciło i trwało przez cały okres brania tabletek (było dość mocne) wiec zmieniłam na vibin mini. 1 tab. wzięłam nie robiąc 7-dniowej przerwy wedle zaleceń lekarza. Od kiedy jestem zabezpieczona jeżeli 1 opakowanie nie było wzięte w czasie okresu(obawiam się ze było to krwawienie śródcykliczne)?

Aleksander Ropielewski

Jest Pani obecnie zabezpieczona od momentu przyjęcia pierwszej tabletki nowego leku.