Zmiana tabletek antykoncepcyjnych a widoczność żył na piersiach

witam! Od jakiegoś czasu zaobserwowałam niebieskie żyły na piersiach - miałam je wcześniej, teraz jednak są wyraźniejsze. nie mam innych dolegliwości. przyjmujowałam tabletki antykoncepcyjne sidretella30. w styczniu roku lekarz zalecił przyjmowanie sidretelli20. wszystkie tabletki przyjmuję zgodnie z zaleceniem, krwawienie z odstawienia mam co miesiąc, robiłam także test 3 tyg po możliwym zapłodnieniu - wynik negatywny. czy wyraźniejsze pojawienie się żył może być związane ze zmianą tabletek?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. .