Zmiana tabletek antykoncepcyjnych na Naraya a skuteczność

Witam, przez 3 miesiące stosowalam tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20 . Na ostatniej wizycie lekarz zmienił mi antykoncepcje na Naraya. Proszę mi powiedzieć czy po 7 dniowej przerwie będzie zachowana ochrona. ? I czy te tabletki naraya sa silniejsze od sylvie 20. ? Dziękuję serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Tabletki mają trochę inny skład. Co do skuteczności ciężko jest się wypowiedzieć porównując oba leki. Sądzę że skuteczność mają podobną.