Zmiana tabletek antykoncepcyjnych Naraya na Ovulastan

Witam! Mam pytanie związane ze zmianą tabletek antykoncepcyjnych.Po miesiącu zażywania tabletek Naraya zmieniam je na tabletki Ovulastan.Moja ginekolog powiedziała mi, że pierwszą tabletkę Ovulastanu mam wziąć w pierwszy dzień okresu,natomiast w ulotce napisane jest,że przy zmianie innych tabletek na Ovulastan należy wziąć pierwszą tabletkę na drugi dzień po skończeniu danego leku (bez przerwy).Mam postępować zgodnie z tym,co powiedziała ginekolog,czy wg ulotki?Proszę o szybka odp,jutro ost tab.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. Pozdrawiam