Zmiana tabletek antykoncepcyjnych po skończeniu karmienia piersią

Witam, stosuje tabletki Ovulan, bo karmiłam piersią teraz chce przejść na inne, bo już nie karmie. Czy mogę tak z dnia na dzień zmienić? I czy jestem wtedy w pełni zabezpieczona?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zaleci Pani właściwy preparat oraz odpowie na pytanie jak powinna Pni przejść z przyjmowania jednego preparatu do drugiego.