Zmiana tabletek antykoncepcyjnych Yasminelle na Milvane

Zmieniłam yasminelle na milvane nowy lek zaczełam przyjmować po 7 dniowej przerwie od tabletki żółtej z numerem 1. Czy postąpiłam prawidłowo?

Aleksander Ropielewski

Powinna Pani zacząć przyjmować tabletki Milvane w 1. dniu po przyjęciu ostatniej tabletki zawierającej substancje czynne produktu yasminelle, czyli bez 7 dniowej przerwy.