Zmiana tabletek antykoncepcyjnych z Lesine na Sidretella

Witam. chciałabym się doradzić specjalisty w kwestii zmiany tabletek antykoncepcyjnych. Dotychczas brałam Lesine,jednak w aptece zaproponowano mi przyjmowanie tabletek:Sidretella 30 jako że są prawie o połowę tańsze,a jednak zawierają tyle samo i takie same składniki hormonalne.Poinformowano mnie, że nic się nie zmienia oprócz nazwy i firmy,która je wyprodukowała.Czy przed rozpoczęciem przyjmowania Sidretella 30 powinnam zrobić 7-dniową przerwę,czy połączyć opakowania (lesine+Sidretella 30)

Witam serdecznie. Można bezpiecznie zamienić te preparaty. Proszę wykonać normalnie przerwę.