Zmiana tabletek antykoncepcyjnych z mocnych na słabsze

Witam. Ostatnio zmieniłam tabletki antykoncepcyjne z mocnych na dużo słabsze (jeżeli chodzi o hormony oczywiście) . Po skończeniu starych tabletek miałam 4 dni przerwy a w tym okres i zaczęłam brać nowe tabletki . Z wyliczeń wyszło mi , że kochałam się z partnerem w dni płodne. Od jakichś 5/6 dni bolą mnie sutki tak swędzą aż do tego mam skurcze w podbrzuszu i odczuwam bulgotanie w brzuchu, zauważyłam również, że mam więcej śluzu. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży ?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Przy zmianie mocniejszego preparatu na słabszy zazwyczaj zaleca się, aby w ogóle nie robić przerwy między kolejnymi blistrami. W tym przypadku nie można wykluczyć, że jest Pani w ciąży. Myślę że warto wykonać test ciążowy.