Zmiana tabletek antykoncepcyjnych z powodu silnych bólów brzucha

Witam serdecznie. Ze względu na bóle brzucha podczas miesiączki, zażywam tabletki antykoncepcyjne. W 6 i 7 miesiacu bóle powróciły z podwojoną siłą. Lekarz przepisał mi inne tabletki. Czy po miesiącu stosowania nowych, jeśli uwidoczniłoby się u mnie więcej skutków ubocznych, mogłabym powrócić do poprzednich?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Gdyby dolegliwości pojawiły się także podczas stosowania nowych tabletek, to najrozsądniej jest zastosować jeszcze inne... Jednak o tym zadecyduje Pani lekarz w porozumieniu z Panią.

Pozdrawiam!