Zmiana tabletek Naraya na Regulon przy mięśniakach macicy

Mam mięśniaki macicy i związane z tym bardzo obfite miesiączki. Operacja na razie jest niemożliwa. Lekarz przepisał mi naraye bo ma małą dawkę hormonu. Biorę ją 2 miesiąc i wciąż krwawię. Po telefonicznej konsultacji dowiedziałam się że najprawdopodobniej mi nie służy i wskazana była by zmiana być może na regulon o większej dawce hormonów. Czy to słuszne? i czy zmiana powinna nastąpić po 7 dniowej przerwie od narai? Dziękuję

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jeśli ginekolog zlecił taką zmianę jest ona słuszna.