Zmiana w antykoncepcji hormonalnej

zmieniłam Logest na Stediril 30 ,bez robienia 7-dniowej przerwy i po 6-tej tabletce Stediril 30 , wystapil okres ktory trwa juz 3 dni , czy mam dokonczyc aktualne opakowanie i zrobic 7-dniwa przerwe? i brac nastepne opakowanie ,czy w tej przerwie okres sie pokaze ? pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powinna Pani kontynuować przyjmowanie tabletek oraz po skończonym opakowaniu wykonać przerwę normalnie.