Zmiana w obrębie wędzidełka języka

Od około tygodnia mam na wędzidełku języka krostę. Najpierw była różowa teraz jest przezroczysto-czerwona. Smaruje Dezaftanem, ale nie zabardzo pomaga. Stanowi dyskomfort przy jezdzeniu i mówieniu, ale nie boli. Co to jest i co mogę z tym zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, jeśli nie ma Pani innych obajwów najbardziej prawdopodobna jest afta, radzę udac się do lekarza.
Pozdrawiam