Zmiana w okolicy bikini

Witam, Od kilku miesięcy leczę się w Londynie ponieważ tutaj mieszkam. Mam zmianę na bikini która była mrożona, wycinana, przecinana czyszczona w środku i zaszywana jednak ciagle powraca w tym samym miejscu. Ta zmiana rośnie po każdym wysiłku typu rower i rożne inne ćwiczenie. Jestem na takim etapie iż w laboratorium zrobiono badania. Mam wykaz antybiotyków angielskich. Z tego co zostałam poinformowana przez lekarzy te antybiotyki to zastrzyki. Bardzo dużo już wydałam pieniędzy na wizyty, zabieg

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiedniego badania i obejrzenia zmiany.