Zmiana w piersi u 25-latki

Witam, mam 25 lat,w zeszłym roku wyczułam zmianę w piersi, małego ok.1cm guzka, twardy i nie zmienia położenia. Sprawę zbagatelizowałam, bo sądziłam że zniknie samo ale do tej pory jest, nie zmienia wielkości w trakcie cyklu. Czy powinnam się martwić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wykrytą podczas samobadania zmianę powinien zbadać specjalista ginekolog. Być może konieczne będzie wykonanie badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w najbliższym czasie.