Zmiana z wydzieliną na piersi

witam. mam 31 lat. ostatnio zauważyłam na prawej piersi jakąś zmianę. wcześniej jej nie było jest to chyba guzek ale gdy go dotknęłam to bolał i wypłynęło coś z niego. zmniejszył się ale nadal jest i boli. znajduje się tak jakby pod samą skórą i jakby był przyczepiony do skóry. co to może być?

Najprawdopodobniej kaszak , ktory wymaga wycięcia w całości z torebką,aby radykalnie go wyleczyc! Jest to jednak moje "gdybanie" - nie stawiam diagnoz przez internet , bo takowe nie istnieją - zarówno , jak , i leczenie! Konieczna wizyta u chirurga lub ginekologa!!! zż