Zmiana zabarwienia znamiona

witam byłam u dermatologa ze znamieniem które mnie nie pokoiło ponieważ z czerwonej zawsze zmienia barwe na brazowa.przy dotyku znów czerwienieje tak jakby w srodku była krew.podobno to naczyniak ale dziwny.czy naczyniaki mogą sie zmieniac tak jak mój?boje sie ze to cos złego za 3 tyg.mam zabieg.czy do tego czasu nic sie nie zrobi?prosze mi odp.na te 2 pyt.poniewaz denerwuje sie do wizyty a nikt nie potrafi mi udzielic konkretnej odp.czy naczyniak moze sie zmienic i czy jest grozny

Podjęła Pani dobra decyzje o usunięciu zmiany. Odpowiedz na pytanie, które Pańi zadał uzyskamy w 100% po badaniu histopatologicznym. Teraz należy uzbroić sie wcierpliwosc, bowiem nie ma mozliwosci, aby udzielić wiarygodnej odpowiedzi bez konsultacji i oceny zmiany.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka