Zmiana zachowania i dziewczyny przez koleżankę

Moja dziewczyna odkąd spotyka się z taką jedną koleżanka zmieniła się na bardzo złe... Ciągle przeklina, wyzywa kogoś. Przez nią nawet zerwaliśmy bo nagadała jej coś. Nie była taka.Czy dobre by było powiedzieć to jej mamie (dziewczyna niepełnoletnia) że ta koleżanka źle wpływa na jej zachowanie i żeby ograniczyła im kontakt? Wiem że jej rodzice nie lubią tej koleżanki. Czy to byłoby dobre wyjście żeby znowu była taka jak kiedyś i żeby zrozumiała że przez koleżankę zerwaliśmy?

Witam,
jeżeli niepokoi się Pan o zachowanie partnerki może Pan porozmawiać z jej rodzicami. Nie wiadomo jednak jak to wpłynie na Państwa relację, dziewczyna może mieć pretensję, że miesza się Pan w jej prywatne sprawy. Nie ma też gwarancji, że dziewczyna coś zrozumie i wróci do Pana.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Najpierw warto się zastanowic nad konsekwencjami jakie może przynieść rozmowa z rodzicami dziewczyny wbrew jej woli. Zachęcam, żeby to jednak Pan porozmawial z dziewczyną i opowiedział jej szczerze jak się Pan czuje, co Pana boli i czego sie Pan obawia. Jeżeli boi się Pan bezposrednio o bezpieczeństwo partnerki - być poże rzeczywiści rozmowa z rodzcami jest wskazana - prosze jednak być przygotowanym na konsekwencje. Pozdrawiam.