Zmiana zachowania i stosowanie narkotyków przez partnera

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie zachowania mojego partnera, a mianowicie chodzi mi o to że on pali marihuanę wtedy jest dla mnie bardzo dobry, ale gdy tylko nie zapali w jednej chwili zmienia się w pełnego złości i agresji sławnej a także czasami fizycznej furiata, wtedy pomaga tylko kilku godzinna separacja ( zazwyczaj w tym czasie zapali) albo bez rozstania ale z paleniem koniecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
cóż,jeżeli chce mieć Pani partnera,który jest zdolny do bliskiego kontaktu "bez pośredników",proszę wymóc leczenie odwykowe.W każdym innym przypadku partner będzie wyłącznie zainteresowany narkotykiem,bo w sposób szybki i bezwarunkowy zostaje w ten sposób uspokojony.Na tym polega siła każdej substancji uzależniającej,z którą drugi człowiek nie ma szans.
Przykro mi,ale taka jest rzeczywistośc.Pani również może uzyskać pomoc w ośrodku leczenia uzaleznień,jako osoba współuzależniona.
Z całego serca życzę wytrwałości i sukcesów w walce o odzyskanie siebie nawzajem.

Witam Panią. Jak każda osoba, żyjąca z osobą nadużywającą substancji psychoaktywnych ma Pani specyficzne doświadczenia. Doświadcza Pani jak gdyby była Pani z dwoma osobami. Jedna jest łagodna po zapaleniu marihuany, druga agresywna kiedy jest bez substancji lub kiedy przeżywa głód. Niestety może Pani mieć problem z odpowiedzią na pytanie, który jest z nich jest prawdziwy. Martwi mnie Pani bezpieczeństwo. Te zmiany nastrojów u Pani partnera oraz wybuchy agresji stanowią dla Pani zagrożenie. Proszę zadbać o swoje bezpieczeństwo. Potrzebuje Pani kontaktu ze specjalistami. Pod tym linkiem znajdzie Pani pomoc w swoim mieście http://www.niebieskalinia.pl/pomoc/instytucje/?option=com_instytucje Pozdrawiam Panią
www.piotrantoniak.pl

Dzień dobry, nie pisze pani o szczegółach, ilości dawkowania itd. ale z pani opisu wynika, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że pani chłopak jest uzależniony i nie potrafi funkcjonować bez stosowania marihuany. Dodatkowo staje się agresywny w sytuacji braku dostępu do narkotyku. Warto pomyśleć o sobie, jak wyobraża sobie pani życie z chłopakiem, czy rozmawiacie o tym co się dzieje z partnerem jeśli nie zapali, jak on widzi swoją sytuację? Obawiam się, że bez profesjonalnego leczenia zachowanie pani partnera może nie ulec zmianie. Pozdrawiam.