Zmiana zachowania męża po ślubie

mam25 lat, jestem w stalym zwiazku od 7lat, 2 lata temu wzielismy slub i od tamtego momentu wszystko sie zmienilo. Moj partner przestal o mnie dbac, przestal sie mna interesowac, sama musze zajmowac sie domem, na moje prosby mowi po prostu NIE. Nie chce ze mna wspolzyc, a jesli juz to chce tylko zebym ja go zaspokoila oralnie, uzywa wulgarnych slow i jest agresywny, nie liczy sie z moim zdaniem ani potrzebami. Kazda proba rozmowy konczy sie klotnia i mowi tylko¨to sie wyprowadz'ale ja go kocham

Witaj serdecznie. Faktycznie jest to problem. Trzeba się tylko zastanowić czy nie istniał wcześniej i nie był zauważany? Jeśli rozmowy nie skutkują to spróbuj zaproponować terapię małżeńską u psychoterapeuty. Jeśli odmówi to możesz dać mu "odetchnąć" od Ciebie. Po prostu zostaw go sam na sam z myślami. W razie problemów i pytań zapraszam do korespondencji.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu

Witam,
ślub to nie tylko formalność, często zmienia dużo w relacjach partnerów, nie zawsze na dobre. Jeżeli wciąż kocha Pani męża i chce ratować związek warto zaproponować terapię dla par. Konieczna jest jednak wola i motywacja obojga Państwa, a obawiam się, że mąż może nie wyrażać takowej. Może też Pani udać się na psychoterapię indywidualną, którą doradzałabym Pani. Z opisu widać, że mąż nie liczy się z Pani uczuciami i potrzebami, co niewątpliwie jest trudnym doświadczeniem, do tego jest agresywny. Zastanawiam się jaką satysfakcję może Pani czerpać z takiej relacji.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Znalazła się Pani niewątpliwie w bardzo trudnej sytuacji. Myślę, że problem mógł istnieć już przed ślubem, tylko wówczas nie był zauważalny. Proszę spróbować nakłonić męża na terapię małżeńską. Jeśli jednak się nie zgodzi, uważam, że powinna Pani zadbać o swoje dobro i skorzystać z bezpośrednich konsultacji u psychologa. Jeżeli chciałaby Pani skorzystać z porady psychologicznej on-line, pracuję także przez Skype oraz prowadzę konsultacje telefoniczne.

Zapraszam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl