Zmiana zachowania na smutek i płaczliwość

Witam. jestem dziewczyną, 22 lata.Jestem z moim chłopakiem od 2 lat.Od około roku dzieje się ze mną coś dziwnego.Z radosnej, wyluzowanej dziewczyny, stałam się smutna, zapłakana (czasem płaczę bez powodu i nie umiem się uspokoić) i zazdrosna. Moja samoocena jest fatalna. Czuję, że jestem beznadziejna.Prawie nie widuję się już ze znajomymi.Dodam, że od około 9 mies. biorę Dostinex na zahamowanie wydzielania się prolaktyny.Czy to może mieć jakiś związek czy po prostu mam beznadziejny charakter?

Witam,
Być może pani smutek i płaczliwość jest związana z przestrojem hormonalnym. Dobrze byłoby o tym powiedzieć pani lekarzowi prowadzącemu, który przepisał ten lek, bo pewnie jest niedopasowany, skoro pani tak reaguje. To niestety częste zjawisko wśród kobiet biorących tego typu leki.
Pozdrawiam