Zmiana zachowania partnera po wprowadzce

Dzień dobry. 3 tygodnie temu wprowadziłam się do chłopaka i od tamtej pory traktuje mnie inaczej. Nie uprawiamy sexu bo twierdzi że nie ma czasu (on pracuje a ja się uczę) ale na gre na konsoli znajduje czas, ponadto nie mówi mi że mnie kocha, mało kiedy przytula i całuje jakby mu wogóle nie zależało,nigdzie nie wychodzimy i ma pretensje o byle co. Przed wprowadzeniem rozmawialiśmy na temat ślubu i dzieci a teraz niechce o tym rozmawiać. Co może być powodem jego zachowania bardzo proszę o pomoc.

Witam,
Miłość jest jak kwiat, trzeba go podlewać, nawozić,pielęgnować, nie wystarczy po prostu go tylko mieć. W przeciwnym razie podupadnie na wyglądzie, będzie miał mniejsze kwiaty, potem zacznie usychać.Trochę podobnie jest z uczuciem, z Pani opisu wynika, że chłopak trochę odpuścił z "pielęgnacją" Waszego związku. Samo mieszkanie to nie wszystko, wszak można mieszkać np.: z lokatorem, do którego się nic nie czuje.
Jeśli to taki pierwszy poważny związek partnera, to może po prostu nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie oczekiwania ma druga połówka z którą się zamieszkało. Warto więc szczerze porozmawiać z chłopakiem o swoich oczekiwaniach i nie zza konsoli czy laptopa tylko w odpowiednich, komfortowych dla Was warunkach.
Pozdrawiam
Sylwia Nowak

Dzień dobry, po pierwsze proszę porozmawiać szczerze i otwarcie z chłopakiem, spokojnie (bez oskarżeń) opowiedzieć mu o tym jak się pani obecnie czuje, czego pani brakuje, jakie są pani obawy i oczekiwania w tym związku, oraz zapytać jak on widzi wasze dalsze wspólne życie. Dzięki temu chłopak będzie mógł zmienić swoje zachowanie oraz powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Na podstawie takich rozmów będziecie państwo wiedzieć czy macie podobny obraz związku. Pozdrawiam.