Zmiana zachowania u narzeczonej po urodzeniu dziecka

Mam pytanie do psychologa.Chodzi o moja narzeczona , 2 miesiace temu urodzilo nam sie dziecko, od tamtej pory zmienila sie diametralnie, tzn z zachowaniem podejsciem do dziecka, oraz do mnie.Zaczela sie mscic, podchodzic do zwiazku zimno...nawet wyrzucila mnie ostatnio z domu i podala na policje ze ja nękam smsami gdzie to jest nie prawda.Moim zdaniem ma problemy z soba , a tymbardziej rodzice ją nakrecaja.Martwie sie o moje dziecko, i co moge zrobic w takiej kwestii??pozdrawiam

Zachęcam do konsultacji lekarskiej. Podobne zachowania mogą wynikać zarówno ze stresu, kryzysu czy zmiany, jaka się obecnie dzieje w Państwa życiu, ale także z poważniejszych zaburzeń i chorób. Warto podjac diagnostykę, która zdeterminuje pomoc.