Zmiana zachowania u partnera po alkoholu

Witam mieszkam z moim partnerem, nie jesteśmy małżeństwem i jak na razie nie mamy dzieci nasze kłótnie zawsze dotyczą alkoholu, gdy wracam po pracy mój narzeczony często leży pijany, gdy mam o to pretensje robi się prawdziwa wojna i obwinia mnie za wszystko i mówi, że to nic nie pomoże i będzie tak robił. Jak nie pije jest bardzo miły i kochany ale jak tylko wypominam mu picie gnębi mnie psychicznie wyzwiskami, podczas picia często lekceważy mnie przy innych robiąc ze mnie wariatkę. Pomocy

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza