Zmiana zachowania u żony po zdradzie

Witam. zdradziłem żonę. Stała sie teraz oschła nic ja nie interesuje, jest innym czlowiekiem zamkniętym w sobie. kiedys rozmawiała o wszytkim teraz tylko o "pogodzie". staram sie to naprawić ale ona stwierdziła ze nie ma siły naprawiać. nie podaje mnie o rozwód mówiąc ze mnie kocha ale nie stara się mi znowu zaufać naprawić to co się stało. sprawa jest mocno złożona i opisałem ja ale jest za mało miejsca by ja wkleić. do tego dochodzi depresja co teraz mam robic. jakiego specjaliste wybrac??

Potem zachęcałabym do skorzystania z terapii małżeńskiej. Odbudowa relacji po zdradzie jest trudnym zadaniem dla obojga partnerów. Wiele trzeba przepracować i zmienić i by odbudować zarówno zaufanie, jak i poczucie bezpieczeństwa, a także na nowo zbudować łączące was cele, wartości i radości.