Zmiany alergiczne na stopach

Mam okropną alergię na stopach.Jedynym lekiem jakim mogę stowować na nią jest Alantan Plus. Ale działa on na chwile. Ślina psa rodziców wygaja mi grzyba a tym samym łagodzi alergie. Stopy wyglądają tragicznie. Czasem utrudnia mi to chodzenie. Co Państwo zalecacie na te zmiany alergiczne? Codziennie przyjmuje tabl na alergie.Już nie wiem co mam robić? Anna
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Przede wszystkim powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz oceni zmiany i dostosuje odpowiednie leczenie. Zmiany grzybicze na stopach i paznokciach wymagają wdrożenia odpowiedniego leczenia.