Zmiany chrzęstne w stawie rzepkowo-udowym

Witam, we wnioskach z rezonansu mam napisane: zmiany chrzęstne w stawie rzepkowo-udowym i fałd przyśrodkowy. Czy to oznacza od razu operację?

Szanowana Pani - generalnie nie ! Jednak decyzja w głównej mierze zależy od wyniku badania klinicznego. Sugeruję konsultację u ortopedy, który wykonuje również zabiegi operacyjne celem oceny Pani stanu zdrowia . Pozdrawiam