Zmiany degeneracyjne obu łękotek z przewagą w rogu tylnej zwężonej i uwypuklonej łękotki przyśrodkowej a ból w kolanie

Proszę o interpretację wyniku MR. Brzmi on: Zmiany degeneracyjne obu łękotek z przewagą w rogu tylnej zwężonej i uwypuklonej łękotki przyśrodkowej. Zmiany degeneracyjne w strukturze więzadeł krzyżowych, zwężonego więzadła pobocznego przyśrodkowego. Mam 63 lata; doskwiera mi ból w kolanie uniemożliwiając chodzenie po schodach (tylko po schodach); nie było urazu stawu kolanowego; środki przeciwbólowe działają; po zabiegach typu: krioterapia, laser, ultradźwięki oraz tens - zauważam poprawę.

Witam,
Bazująć na opisie badania MR wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego. Sugeruję pilną konsultację ze specjalistą ortopedą.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu