Zmiany degeneracyjno-demilizacyjne w rezonansie magnetycznym

Witam mialam robiony rezonans magnetyczny poniewaz boli mnie glowa czesto rok temu mialam zapalenie opon mozgowych co oznacza ten wynik Zmiany degeneracyjno-demilizacyjne o morfologi i dystrybucji przemawiajaca za obecnoscia zmian naczyniopochlodne niepropocjonalne nasilone do wieku w istocie bialej podkorowej platow czolowych oraz ciemniowych widoczne dosc liczne ogniska degeneracyjno-demilizacyjne wielkosci okolo 3.5mm

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie i jak najszybciej udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.