Zmiany grzybicze w ustach, podwyższona temperatura ciała i schodzenie skóry z penisa po seksie oralnym bez prezerwatywy z prostytutką

Miałem seks oralny bez prezerwatywy z prostytutką. Miale objawy ostrej choroby retro wirusowej. Zrobiłem badanie już na wszystkie dziadostwo w tym Hiv 3 razy w tym 3 miesiąc po stosunku pól rok i i 12miesiecy, hcv ,hbv, kiła, chlamydia, grzybica wymaz z cewki i z ust, hpv i ostatnio htlv. Wszystko minus a mój stan zdrowia jest coraz gorszy. Mam zmiany grzybiczne w usta, caly czas temp 37,5 od półtora roku, zeszła mi swieza skóra z penisa już trzy razy i penis zrobił się mocno czerwony.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wdrożyć leczenie infekcji grzybiczej. Wskazana jest wizyta u dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.