Zmiany guzkowo-włókniste w górnym biegunie prawej wnęki płuc w wyniku badania

Proszę o pomoc Badanie z dnia 26.11.13 r Zmiany guzkowo-włókniste w górnym biegunie prawej wnęki.Poza tym płuca bez zagęszczeń.Serce w normie.Przepona wolna.

Witam! Zmiany guzkowo-włókniste w prawej wnęce to najprawdopodobniej manifestacja przebytych w przeszłości stanów zapalnych płuc. Tego typu badanie powinien jednak zinterpretować również lekarz, który ma możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania pacjenta i zapoznania się z dotychczasową historią jego chorób.