Zmiany hiperintensywne i obszary leukoarajozy w obrazie MRI głowy
Czy obiektywnie i biorac pod uwage statystyki i Panstwa doswiadczenie kliniczne zmiany hiperintensywne w obrazie mri glowy o wielkosci 15 i 20mm ( obszary leukoarajozy) nalezy traktowac jako niewielkie,srednie,czy duze?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Są to zmiany średniej wielkości. Niemniej jednak wielkość jest ważna, ale ważniejsze jest czy zmiany takie dają jakiekolwiek objawy.