Zmiany leków a nadciśnienie

Mam nadciśnienie mimo kilkakrotnie zmiany leków nie można obniżyć zaczęłam tyć lekarz stwierdził że już w pewnym wieku tak jest. Więc postanowiłam zrobić sobie sama badania martwi mnie kortyzol31,76 CRP13,45 AST37,0 ALT64,7 OB30.Natomiast lipidogram jonogram glukoza HCV HBsAg TSH w granicach normy morfologia też poza PDW20,2% kreatynina0,72 GFRwg.MDRD89,10 mocznik25,0 bilirubina cał 0,81.Co oznaczają takie wyniki jakie badania powinnam zrobić chodzi o nadnercza wątrobę leczę ziołami i dietą

Dzień dobry,

Wyniki mogą wskazywać na stan zapalny w organizmie (wsokie kortyzol, OB, CRP).
Proszę skontaktować się ze stomatologiem, ginekologiem, zrobić badanie ogólne moczu.
Czy ma Pani dolegliwości ze strony układu pokarmowego - zaparcia, wzdęcia, bóle brzucha? Warto zrobić kał na krew utajoną.
Czy stosuje Pani jakąś dietę? Może je Pani za dużo w stosunku do zapotrzebowania.

Przede wszystkim należy skontaktować z wszystkimi wynikami do lekarza i powinien przeprowadzić pełną diagnostykę. Na odległość jest to niemożliwe.