Zmiany na biodrze i swędzące krosty

Witam. Pojawiły mi się trzy place z tak jakby liszaj, malutkie krostki które swedza plus plac na biodrze. Bylem w saunie i następnego dnia to zobaczyłem co to może być ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą lub bakteryjną.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl