Zmiany na dolnej części żołędzi

Witam, mam pytanie, ostatnimi czasu dużo współżyje z moja partnerką i zauważyłem zmiany na moim żołędziu, dokładnie na dolnej jego części, są to czerwone kropeczki podskórne, a nad nimi zaczyna mi się łuszczyć skóra. Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane Tym, że używałem chusteczek z alkoholem wycierając prącie po stosunku. Także czytałem o tym, że może być to zaburzenia grzybicze.

Witam,
faktycznie objawy ,które Pan wynienił mogą sugerowac podejrzenie grzybicy.
By rozwiac watpliwosci prosze udac sie do lekarza najlepiej dermatologa, ewentualnie swojego lekarza pierwszego kontaktu.Jeżeli rozpoznanie się potwierdzi należy również wdrozyc leczenie u Pana Partnerki.