Zmiany na podniebieniu, dziąsłach i policzkach

Dzień dobry, mój chłopak ma od wczoraj duże zmiany na podniebieniu dziaslach i policzkach (najpierw czerwone potem jak afty bezbarwne). Lekarz rano przepisal mu silny antybiotyk ktory ma bra co trzy dni. W ciagu dnia wystaply rowniez zmiany na penisie. Lekarz powiedzial (nie ogladajac zmian) ze to opryszczka. Dzien wczesniej uproawialismy seks bez zabezpieczenia. Lekarz powiedzial ze jesli nie mam zmian to nie musze isc do lekarza. Czy tak jest? Czy takie objawy to moze byc HIV? Martwię się.

Zgodnie z zaleceniem lekarza - jeśli pojawią się zmiany, lub jakieś objawy, wtedy powinna Pani się udać na konsultację, jeśli nie, to nie ma powodów do obaw.