Zmiany na ścianie jelita

witam.miałem 2 dni temu kolonoskopie. z tego całego stresu zapomniałem spytać sie lekarza co badał co to jest w jelicie w jednym miejscu tak jakby coś rosło w ścianie jelita albo wgniatało z zewnątrz jelito do światła jelita.czy lekarz by mi powiedział jak by to była jaka kolwiek zmiana?czy morze jak uważają że dopiero za 20 lat ten nptłuszczak będzie przeszkadzałto nic niemówią?mam skłonności do tłuszczaków,to wyglądało jaktłuszczak roznący okrągły w ścianie jelita. wedługlekarzawopisienczysto

Szanowny Panie!

Bez wyniku badania endoskopowego trudno jest mówić o zmianie, która wpukla się do światła jelita. Może to być np. polip lub tłuszczak.
W przypadku, gdy opis badania nie jest kompletny, proszę porozmawiać z lekarzem wykonującym endoskopię.

Pozdrawiam