Zmiany na skórze podeszwy stóp

witam od kilku lat mam problem ze stopami otóż od spodniej przedniej strony zrobiły się takie jakby wżerki gdy stopa jest wilgotna jest to w postaci białego zrogowaciałego naskórka patrząc na wkładki do butów można stwierdzic ze w tych właśnie miejscach jest bardzo duża potliwość, gdy stopy są suche jest to w postaci piekących czerwonych plam, jak to wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.