Zmiany na skórze przypominające kaszkę

Witam, na twarzy pod oczami zrobiła mi się coś takiego jak kasza manna, nie da się tego wydusić i robi mi się tego coraz więcej, teraz na miejscach intymnych,policzkach i widać to coraz bardziej. Najbliższy specjalista jest kilkadziesiąt km ode mnie.w mojej miejscowości też nie ma ośrodka zdrowia.niestety na leczenie mnie nie stać.pochodzę z biednej rodziny.nie wiadomo czy w aptece nie będą chcieli mi wcisnąć jakieś drozyzny.proszę o pomoc może jakieś kuracje,domowe sposoby przekładanie czegoś?

Piotr Pilarski

Niestety bez obejrzenia zmiany nie można nic doradzić. Proponuję na początek udać się na wizytę do swojego lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.