Zmiany na skórze u 2,5-letniej córki

Dzień dobry, zmiany na skórze u mojej 2,5 letniej córki pojawiły się około 2 miesiące temu. Jest to kilkanaście krostek, swędzących, które po rozdrapaniu nie chcą się goić. Zmiany są na twarzy i kończynach. Córka przyjmuje syrop Rupafin oraz maść Bedicort G na zmiany. Świąd czasem nasila się i widac, że krostki czerwienieją ale nie jesteśmy w stanie zaobserować co jest przyczyną. Bardzo się martwię o dziecko. Dziękuję za odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić diagnozę bez odpowiedniego badania sugeruję udać się do dermatologa lub alergologa.