Mężczyzna , 21 lat Witam, otóż mam taki dość krępujący dla mnie problem. Kiedyś nie mogłem ściągnąć skórki z napletka, lecz po ćwiczeniach w gorącej wodzie się udało, lecz zauważyłem że skórka wokół napletka jest taka gruba tak jakby nachodziła na siebie oraz zauważyłem też takie mini chrosty. Czy mogły one się pojawić przez niewłaściwe mydło czy coś, czy to może być jakaś choroba? No i dlaczego skórka tak się falduje, a nie rozciąga tak by było hmm gładko. Wszystko ma miejsce gdy penis jest w spoczynku.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Zmiany skórne

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Newsy

Ćwiczenia fizyczne a poziom testosteronu

Poziom testosteronu u mężczyzn maleje wraz z wiekiem. To niesie za sobą konsekwencje zarówno fizyczne, jak i psychiczne, włączając w to przyrost masy ciała, spadek gęstości kości czy też zmniejszone libido. Najnowsze badana donoszą, że u mężczyzn z nadwagą...

Urologia i nefrologia

Zapalenie żołędzi penisa

Zapalenie żołędzi i napletka może pojawić się z błahych przyczyn, takich jak nadmierna lub niewystarczająca higiena intymna czy nieodpowiednie mydło. Zapalenie napletka i żołędzi mogą być także wywołane przez infekcje narządów płciowych, co dodatkowo...