Zmiany na żołędziu w formie białych plam

Witam. Od ponad trzech miesięcy pojawiły się u mnie zmiany na żołędziu w formie białych plam. Myślałem że to przejściowe jednak trochę zacząłem się obawiać więc udałem się do dermatologa, który przepisał mi maść DIPROGENTA - rozpoznanie liszaj twardzinowy - zanikowy. Stosuje maść od dwóch tygodni nie mam żadnych pozytywnych zmian. Przeczytałem sporą ilość artykułów oraz wypowiedzi na forum i nikt nie stosował tego typu maści. Proszę o wyjaśnienie.

witam,
widocznie lekarz dermatolog po badaniu uznał że ta maść jest właściwym leczeniem
Może Pan i ma Pan do tego prawo, aby zasięgnąc innej opinii, ale musi ona wiązać się z wizytą i badaniem lekarskim.