Zmiany naczyniopochodne w mózgu a migrenowe napady bólu i zaniki pamięci

Witam serdecznie.Mam zmiany naczyniopochodne w mózgu 4mm.Dwa lata temu 3mm,migrenowe napady bólu są około 4 do 5razy do roku,ale tak intensywne z omdleniem ,kończące sie zawsze na pogotowiu.Od około miesiąca nasilił się ból w okolicy skroni i coraz częstsze zaniki pamięci.Nie mogę się skupić,często się zawieszam.Wszyscy to zauważają,a ja zaczynam się bać,bo nie wiem co się ze mna dzieje.Nadmieniam,że w 2012 roku wykryto u mnie dużego tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej serca,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.