Zmiany niezidentyfikowane i torbiele na nerkach

Witam serdecznie. Bardzo prosze o pomoc. Po badaniu usg stwierdzono zniany na nerce(torbiele) i zmiany niezidentyfikowane. Zlecono rezonans ktory wykonano. I tutaj lekarz opisujace nie widzi niczego co powinno mnie niepokoic. Jest tylko jeden problem. Napisano rowniez ze woreczek zolciowy test ok a ja mialam usuniety jeszcze bedac dzieckiem. Usg potwierdza brak woreczka. Co ja mam o tym myslec? I czy rm nie powinien potwierdzic torbieli i okreslic ich wielkosci? Nie wiem co mam z tym robic dalej

Skoro ma Pani wątpliwości co do jakości wykonanego badania NMR radzę z tym problemem udać się bezpośrednio na konsultację do lekarza radiologa, który wykonywał opis tego badania. Skoro nie ma Pani pęcherzyka żółciowego, jednoznacznie widać w badaniu USG torbiele w nerkach to powinno to być dokładnie ujęte w badaniu NMR (co do torbieli określenie dokładne ich lokalizacji i wielkości). Być może to jakiś błąd techniczny lub logistyczny.