Zmiany o nieco obniżonej echogeniczności o wymiarach 18 x 11 mm w górnej części płata tarczycy

odebrałam wynik biopsji który brzmi zmiany o nieco obniżonej echogeniczności o wymiarach 18 x 11 mm w górnej części płata tarczycy. W rozmazach drobne tyreocyty oraz płyn .Obraz cytologiczny zmian zwyrodnieniowych. zmiana łagodna kategoria 2. co ten wynik oznacza bo wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie.

Witam , najprawdopodobniej jest to łagodna czyli nie złośliwa zmiana - torbiel tarczycy , decyzję codo dalszego postępowania podejmie lekarz kierujący na badanie , zż